Závodníci

Startovní číslo Jméno Datum narození Trasa Oddíl Platba
1 Milan Šima 1983 Fabiánova stovka SKÁJ team Zaplaceno
2 Filip Drazdík 1995 Fabiánova stovka KČT Trilobit Barrandov Zaplaceno
3 jan šubr 1991 Fabiánova stovka slušnej oddíl Zaplaceno
4 Pavel Koza 1978 Fabiánova stovka Sólo koza Zaplaceno
5 Jakub Heřmánek 1991 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
6 Jana Šindlerová 1969 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup iThinkBeer Zaplaceno
7 Filip Smetana 1985 Fabiánova stovka Větřní Zaplaceno
11 Jiří Tichý 1975 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Czech Outdoor Extréme Team Zaplaceno
12 Klára Zelenková 1988 Fabiánova stovka SRTG Praha Zaplaceno
13 Miroslav Vítek 1982 Fabiánova stovka Zaplaceno
18 Jozef Harčarík 1978 Fabiánova stovka Fričkovce Zaplaceno
20 Ludvík Szabó 1963 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Klínec Zaplaceno
21 Tomáš Krejčík 1973 Fabiánova stovka Zaplaceno
22 Michal Holub 1964 Fabiánova stovka Zaplaceno
24 Jiří Zita 1982 Fabiánova stovka BadBoyTeam Zaplaceno
25 Blanka Šafránková 1970 Fabiánova stovka Zaplaceno
26 Vít Zahrádka 1978 Fabiánova stovka Spřátelená zvěř Zaplaceno
28 Jitka Válová 1972 Fabiánova stovka Rožmitál B.H.A Zaplaceno
29 Juraj Calaj 1981 Fabiánova stovka JZD Mníšek Zaplaceno
30 Sylvio Langer 1964 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup TSG Eppstein Zaplaceno
31 Martin Hokes 1977 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
33 Libor Boleček 1985 Fabiánova stovka LiBarča Zaplaceno
35 Josef Polášek 1992 Fabiánova stovka Slušnej oddíl Zaplaceno
36 Filip Doucha 1970 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Praha 11 Zaplaceno
37 Peter Lux 1983 Fabiánova stovka Zaplaceno
40 Jan Šimek 1976 Fabiánova stovka Ďolíček Zaplaceno
41 Vladimír Říha 1955 Fabiánova stovka Zaplaceno
42 Jaroslav Kováč 1964 Fabiánova stovka ZSE RUN Zaplaceno
44 Jana Mikešová 1991 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Česká republika Zaplaceno
49 Adam Čabla 1985 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Česká republika Zaplaceno
50 Luboš Košťál 1969 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Rudá hvězda Třenice Zaplaceno
52 Tomáš Veselý 1974 Fabiánova stovka Los Lovoš Zaplaceno
53 Martin ŠVEJDA 1974 Fabiánova stovka Los Lovoš Zaplaceno
54 Martin Šerák 1978 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Česká republika Zaplaceno
55 Martin Vopat Vopat 1979 Fabiánova stovka Zaplaceno
58 petr schalek 1970 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup MK Kladno Zaplaceno
60 Jaroslava Zelená 1978 Fabiánova stovka Punk´s not dead Zaplaceno
66 Bedřich Hak 1969 Fabiánova stovka Zelená stopa Zaplaceno
67 Petr Vaněk 1966 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Fitness & Relax LEV Nový Bydžov Zaplaceno
71 Martina Němečková 1965 Fabiánova stovka Zaplaceno
73 Denisa Vlková 1992 Fabiánova stovka Spřátelená zvěř Zaplaceno
74 Pavel Tvrz 1970 Fabiánova stovka Zaplaceno
75 Petr Kopecký 1985 Fabiánova stovka Czech Republic Zaplaceno
77 Libor Pavlík 1976 Fabiánova stovka Košířské šlapky Zaplaceno
78 Eduard Hečko 1962 Fabiánova stovka Zaplaceno
80 Marián Rusnák 1974 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup SámZaSebe Zaplaceno
82 Erhard Schmidt 1956 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup LSG Karlsruhe Zaplaceno
85 Pavel Bodnar 1976 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Maratón klub Kladno Zaplaceno
86 Iveta Bodnarová 1976 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Maratón klub Kladno Zaplaceno
87 Miroslav Souček 1968 Fabiánova stovka Zaplaceno
88 Petra Hliňáková 1972 Fabiánova stovka Zaplaceno
91 Petra Kübler 1975 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup DJK Schwäbisch Gmünd Zaplaceno
93 Jiří Dubský 1990 Fabiánova stovka Zaplaceno
94 Ferenc Venczl 1986 Fabiánova stovka Zaplaceno
95 Attila Lipniczky 1969 Fabiánova stovka Zaplaceno
99 Rastislav Janči 1982 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Liptovský Hrádok Zaplaceno
101 Marek Kotěra 1979 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup EZtribute Zaplaceno
104 Lukáš Svoboda 1977 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
106 Rostislav Jedlička 1982 Fabiánova stovka Zaplaceno
107 Jiří Linhart 1972 Fabiánova stovka yetti Zaplaceno
108 Berny Čeplak Poznič 1978 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Slovenian Armed Forces Zaplaceno
109 Magdaléna Zárubová 1989 Fabiánova stovka Eda team Zaplaceno
110 Oldřich Kudelňák 1980 Fabiánova stovka TREK Beroun Zaplaceno
112 Pavel Kučera 1971 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup OK Dobříš Zaplaceno
113 Lenka Bayerová 1968 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup TJ Sokol Unhošť Zaplaceno
114 Jiří Elefant 1988 Fabiánova stovka Česká republika Zaplaceno
116 Pavel Marek 1968 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup MK Seitl Ostrava/ČAU Zaplaceno
117 JOSEF VANER VANER 1968 Fabiánova stovka Over the Rainbow Zaplaceno
118 Josef Matějka 1973 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Praha 9 Zaplaceno
119 Pavel Zámostný 1970 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup iThinkBeer Zaplaceno
120 Tomáš Tlustý 1984 Fabiánova stovka Maraton klub Kladno Zaplaceno
121 Marek Miklík 1977 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Perun Zaplaceno
123 Rudolf Procházka 1978 Fabiánova stovka Krkonošský setrvák Zaplaceno
124 Jan Dolejš 1949 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup TJ Sokol Unhošť Zaplaceno
125 Pavel Hons 1970 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Maratón klub Kladno, ČAU Zaplaceno
126 Michaela Raszková 1978 Fabiánova stovka Zaplaceno
127 Zbyněk Vondrák 1975 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Vinařství Vondrák Mělník Zaplaceno
130 Jiří Hofman 1970 Fabiánova stovka CS 1000 Zaplaceno
131 Renata Horáková 1972 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Děčín Zaplaceno
132 Roman Sallmann Fabiánova stovka slušnej Zaplaceno
133 Pavel Juřica 1979 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Česká republika Zaplaceno
134 Jan Pojsl 1972 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Intelis Písek Zaplaceno
136 Hynek Urban 1968 Fabiánova stovka Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech Zaplaceno
137 Andrea Bartošová 1988 Fabiánova stovka Zaplaceno
138 Jiří Baran 1966 Fabiánova stovka Staříč Zaplaceno
139 Martin Komínek 1975 Fabiánova stovka Zaplaceno
141 Petr Šimáček 1972 Fabiánova stovka Dva lůzři Zaplaceno
142 Petr Zaoral 1980 Fabiánova stovka Zaplaceno
144 Zdeněk NAVRACKÝ 1973 Fabiánova stovka Regiment21 Zaplaceno
146 Milan Čaloud 1969 Fabiánova stovka Větřní Zaplaceno
147 Michal Flachs 1987 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zličín Zaplaceno
148 Zdeněk Vémola 1975 Fabiánova stovka Sova Run Brno Zaplaceno
149 Václav Strnad 1974 Fabiánova stovka Sova Run Brno Zaplaceno
150 Vojtech Mahdal 1986 Fabiánova stovka Zaplaceno
151 Petr Jiránek 1973 Fabiánova stovka PM KH Zaplaceno
153 Jupp Juenger 1971 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup DJK Schwaebisch Gmuend Zaplaceno
154 Dalibor Pimek 1978 Fabiánova stovka Dú valaši dú Zaplaceno
155 Otakar Kozlík 1959 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Radioklub OK1OMY Hostovice Zaplaceno
156 David Jones 1979 Fabiánova stovka Bohnicky Blues Zaplaceno
158 Schreiber Jörg 1963 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup TV Kempten Zaplaceno
159 Karl Perchthaler 1956 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Laufteam Donautal Zaplaceno
160 Hans-Joachim Rupp 1965 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Lauftreff Sulzdorf Zaplaceno
162 Frantisek Vasek 1980 Fabiánova stovka Zaplaceno
163 Petr Rohr 2018 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
164 Michal Horna 1980 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
165 Miroslav Gregořica 1967 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup PŘÍBRAM Zaplaceno
167 Michal Turek 1982 Fabiánova stovka Zaplaceno
169 Václav Krajíček 1980 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup 4.brn Zaplaceno
170 Lucia POĽAKOVÁ 1987 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
171 Martin Bilík 1968 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Orel Brno-Řečkovice Zaplaceno
172 Andrea Nováková 1983 Fabiánova stovka Zaplaceno
173 Martin Mastný 1975 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Řevnice Zaplaceno
175 Erich Wenzel 1945 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup DJK Schwäbisch Gmünd Zaplaceno
176 Kurt Bachmann 1964 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup DJK Schwäbisch Gmünd Zaplaceno
177 Andreas Maisch 1975 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup EK Schwaikheim Zaplaceno
178 Petr Ginzel 1972 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Česká republika Zaplaceno
179 Ondřej Plašil 1982 Fabiánova stovka Zaplaceno
180 Pavel Červený 1974 Fabiánova stovka Písek Zaplaceno
181 Lukáš Košťál 1979 Fabiánova stovka LOOKASS Zaplaceno
182 Aneta Kahleová 2002 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
183 Michal Kahle 1973 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
184 Sáva Horna 1982 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
186 Honza Hora 1971 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Aktuář Hořovice Zaplaceno
187 Ondřej Prokop 1962 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup ČAU Zaplaceno
188 Karel Bílek 1979 Fabiánova stovka Zaplaceno
189 Ladislav Smrž Smrž 1993 Fabiánova stovka BaikalBois Zaplaceno
190 Daniel Born 1997 Fabiánova stovka BaikalBois Zaplaceno
192 Ondřej Fatka 1977 Fabiánova stovka KČT ODBOR TRILOBIT BARRANDOV Zaplaceno
193 Karel Wilk 1982 Fabiánova stovka KČT Trilobit Barrandov Zaplaceno
194 Vilém Dolejš 1973 Fabiánova stovka Czech Republic Zaplaceno
195 František Fait 1966 Fabiánova stovka Zaplaceno
196 Andrea Kovářová 1990 Fabiánova stovka Zaplaceno
197 Jonáš Nesvadba 1990 Fabiánova stovka Zaplaceno
198 Tereza Zuzánková 1986 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup AC Turnov Zaplaceno
203 Petr Polívka 1976 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
204 Petra Šarochová 1975 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup - Zaplaceno
205 Ondřej Spálenka 1975 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Pražská kavárna Zaplaceno
206 Peter Širanec 1981 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Koněprusy Zaplaceno
207 Martin Šoch 1979 Fabiánova stovka Zaplaceno
208 Dienes Áron 1977 Fabiánova stovka TTT, Hit Pajzsa Zaplaceno
209 Jiří Pešta 1972 Fabiánova stovka Zaplaceno
210 Daniel Orálek 1970 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
211 Vilma Podmelova 1962 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
213 Robert Dohnal 1970 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
214 Martin Hanusek 1969 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
215 Jaroslav Kebrle 1988 Fabiánova stovka Zaplaceno
218 Martin Rimarcik 1966 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
219 Miroslav Pietrula 1973 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
220 Jan Melichar 1975 Fabiánova stovka Zaplaceno
221 Martin Čermák 1976 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
222 Max Typolt Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
223 Kateřina Houžvičková 1984 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno
224 Václav Krejzlík 1977 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Zaplaceno