Kontakt

Jelikož městečko Mníšek pod Brdy leží na poměrně strategickém místě necelých 25km od jižního okraje Prahy, je dostupnost velice dobrá. Co tedy doporučujeme?

Autem:
Nejlepší je možnost využití silnice D4 (pozor je zpoplatněná od Jíloviště po Příbram). Tato silnice Vám nabízí možnost dostupnosti jak z jihu směrem od Strakonic, tak i příjezd od Prahy. V Praze je přímé napojení na část Pražského okruhu. Parkování je v omezené míře dostupné přímo u startu závodu.

Autobusem:
Do Mníšku p. Brdy jezdí příměstká doprava ze stanice Praha - Smíchovské nádraží. Nejlépší variantou je výstup přímo na náměstí, odkud je základní škola vzdálená cca 500m. Pro více informací využijte online aplikaci Idos. Tuto alternativu Vám vřele doporučujeme.

Vlakem:
Tuto alternativu nedoporučujeme, neboť vlakové spojení není tak časté, cesta je poměrně zdlouhavá a vlakové nádraží je od místa startu vzdáleno cca 1,5km po poměrně rušné silnici. Pro více informací můžete také použít online aplikaci Idos.


Napište nám


Máte-li jakýkoliv dotaz k závodu, potřebujete poradit, nebo hledáte informace, které jste na stránkách nenašli? Neváhejte nás kontaktovat


Start závodu


Adresa:
Komenského 420
Mníšek pod Brdy
252 10

Email:
info(at)brdskastezka.cz